Telif Hakkı

Telif Hakkı (Copyright)

Ziyaret etmekte olduğunuz iş bu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm eserler ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!na ait olup, anılan web sitesinin kullanımı ile ilgili şartlar aşağıda belirlenmektedir.

ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!, internette yer alan bu web sitesi bilgilerinin söz konusu tarihte gerçeği yansıtması için makul tüm gayreti göstermiştir.

Buna bakılmaksızın, ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.

ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!na atfedilemez. Bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır. ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!, işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!na aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak makaleler, şiirler, fıkralar, oyunlar, masallar, fotoğraflar, resimler ve animasyonlar ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!ndan izni alınmaksızın kullanılamaz.

Kullanıcıların yolladığı materyalleri, ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! yayınlama hakkına sahiptir.

Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!na ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Web sitesine girdiğiniz zaman kendinize kopya alabilirsiniz. Bilgi indirme esnasında ve kişisel amaçlar makul olduğu sürece daha sonra kullanmak üzere bu web sitesindeki bilgileri basabilirsiniz. Ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.

Kesin ve yazılı iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Herhangi bir hiperlink kullanımı bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! sorumlu olmayacaktır.


  
Copyright 2009 by ilknet   |  Gizlilik Taahhüdü  |  Telif Hakkı  Üye Olun  Giriş