Gizlilik Taahhüdü

GİZLİLİK TAAHÜDÜ

    Bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

    ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! web sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! ve yan kuruluşlarının politikalarını içermektedir.

    Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız materyalleri okuyabilir, ücretsiz üye olarak, bu bilgileri bilgisayarınıza indirip eğitim amaçlı kullanabilirsiniz.

    Ücretsiz üyelik uygulaması içinde verdiğiniz şahsi bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Web sitesi içerisinde ücretsiz üyelikle verdiğiniz şahsi bilgiler (adres, e-mail, telefon, faks vb.) sizin haberiniz veya onayınız olmadan diğer firmalara ve üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Bu bilgiler sizlere yeniliklerimizi haber vermek için kullanılacak ve şirketimiz içerisinde sadece yetkili personelin bu bilgilere erişim hakkı bulunacaktır. Ziyaretçiler ücretsiz üyelik işlemleri için gerekli olan bilgiler dışında, bilgi vermek zorunlu değildir. Verdiğiniz tüm bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

    Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

    Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz! ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

    Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

    ORCA ORMAN ÜRÜNLERİ-Sitemize Hoşgeldiniz!, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.


  
Copyright 2009 by ilknet   |  Gizlilik Taahhüdü  |  Telif Hakkı  Üye Olun  Giriş